EMPIRIA

EMPIRIA

Roztocze to bogata w naturalne piękno kraina na południowym wschodzie Polski. Niemal nie zmącona ingerencją człowieka, swoim gościom do zaoferowania ma niezliczone bajkowe krajobrazy, zakątki warte odkrycia, unikatowe zabytki i pomniki przyrody. Wszystko to idealnie przenika się z fauną i florą, bogatą w gatunki, których próżno szukać
w innych zakątkach Polski.

Zapraszamy Was do miejsca, w którym walory Roztocza poznacie zupełnie inaczej niż dotychczas – angażując i wyostrzając wszystkie zmysły. EMPIRIA to unikatowa w skali kraju przestrzeń, w której nie tylko „dotkniecie” Roztocza, ale będziecie mogli poczuć się jego integralną częścią – komponując z roztoczańskich nut, patrząc oczami zwierząt, smakując to, co najbardziej nasze – roztoczańskie.

Pobyt w każdej z pięciu kapsuł zmysłu, to niezapomniane i emocjonujące chwile. Piękno matki natury zmaterializuje się przy pomocy najnowszych rozwiązań technologicznych z zakresu wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości (VR i AR), a to co zazwyczaj nieosiągalne lub trudne do dostrzeżenia – będzie na wyciągnięcie dłoni.

Nieodzownym elementem otaczającej nas przyrody są żywioły, które od wieków ją warunkują i wpływają na jej kształt. Wizyta w EMPIRII jest niepowtarzalną szansą na spróbowanie swoich sił w kontrolowaniu siły wiatru i deszczu, ujarzmianiu ognia, czy władaniu ukształtowaniem terenu. Siły natury połączymy z siłami technologii, a to czego dzięki temu doświadczycie, śmiało będziecie mogli nazwać magią…

Na inspirującą i edukującą podróż przez bezkresne krainy zmysłów i żywiołów zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek. Na najmłodszych gości czeka dwukondygnacyjny plac zabaw i podłoga interaktywna. Dla ceniących sobie aktywność, przygotowaliśmy wirtualną wycieczkę rowerową po najciekawszych i najbardziej malowniczych zakątkach Roztocza.

W przypadku grup zorganizowanych, prosimy o wcześniejszą rezerwację.
W celu uzyskania szczegółów, zachęcamy do kontaktu:
Tel.: +48 510 10 17 10
E – mail: manager@archipelagroztocze.pl