PLACE ZABAW I LABIRYNT MOBILNY

PLACE ZABAW I LABIRYNT MOBILNY

Prawdziwa gratka dla małych wielbicieli aktywnej zabawy i poszukiwaczy przygód!

Huśtawki, zjeżdżalnia, karuzela i ścianki wspinaczkowe – to tylko część atrakcji, które czekają na młodsze dzieci na naszym zewnętrznym placu zabaw. Dla nieco starszych, powstał labirynt, który nigdy się nie znudzi i nie będzie taki sam. Wszystko za sprawą mobilnych elementów pozwalających zmieniać ustawienie ścian i tworzyć niestandardowe aranżacje ścieżek.

Jeżeli szukasz ciekawych pomysłów na spędzenie wolnego czasu ze swoimi dziećmi, chcesz umożliwić im zabawę i szaleństwa do woli w przyjaznym i ciekawym otoczeniu – zapraszamy już dziś!

Nasze place zabaw czynne są w godzinach funkcjonowania obiektu, także w weekendy.
Bilety do nabycia w kasie.

SALE URODZINOWE

Archipelag Roztocze, to nie tylko nauka i poznawanie otaczającego świata, ale też mnóstwo świetnej zabawy! W trosce o naszych najmłodszych gości, przygotowaliśmy dwie sale urodzinowe: MOTYLARNIĘ i WAŻKARNIĘ, w których jubilaci będą mogli zorganizować kolorowe przyjęcie dla swoich przyjaciół i rodziny.

Jako urodzinową atrakcję dla wszystkich dzieci, proponujemy poznanie tajemnic zmysłów i żywiołów w EMPIRII, możliwość korzystania z dwupoziomowego placu zabaw z torem przeszkód, zjeżdżalnią i suchym basenem z piłeczkami. Mnóstwo świetnej zabawy zapewni też podłoga interaktywna z grami testującymi sprawność najmłodszych.

W celu uzyskania szczegółów związanych z wynajęciem sal, zachęcamy do kontaktu:
Tel.: +48 510 10 17 10
E – mail: manager@archipelagroztocze.pl